Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Algomind Teknoloji Araştırma ve Geliştirme Ltd. Şti.

2009 yılından bugünlere kadar gelmiş şirketimiz, Her geçen gün müşteri portfoyünü arttırarak kobilere hizmet vermekteyiz.
İşletmenizin sektörünüzde fark yaratan özelliklerinin ortaya çıkması veya dönemlik gerçekleştirmek istediğiniz kampanyalarınızın tanıtımının gerçekleştirilmesi, markanızın ihtiyaçları doğrultusunda hedeflerinize yönelik tanıtım projeleri veya çok katmanlı kullanıcı yönetim portfoyleri oluşturmaktayız.
İşletmenizin satış rakamlarının gözle görülür bir artışla etkilenmesi, ziyaretçi sayınızın artması yani daha çok kullanıcıların markanızdan bahsetmesi adına dilediğiniz zaman istediğiniz konuda dijital pazarlama ve tanıtım alanında tüm yenilikçi çözümlerimizi hizmetinize sunmaktayız.

Vizyonumuz

Kendi başarımızı müşterilerimizin başarısı ile ölçmekte ve hedeflerimizi her geçen gün daha ileriye taşımaktayız. Bireysel ve kurumsal iş ihtiyaçları doğrultusunda, en yenilikçi ve yaratıcı dijital pazarlama çözümleri ile müşterilerimizi, planladıkları satış ve büyüme hedeflerine ulaştırmakta onlara yol arkadaşlığı ediyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin işletmelerini büyütmelerine ve pazarlama hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan yenilikçi, ölçülebilir ve entegre marka planlamaları ile dijital pazarlama çözümleri sunmaktır.